پیش از خواندن این متن خواهش می کنم با توجه دقیق به استیکر ها بخوانیدشان ممنون. البته اگر امکانش هست چون باحال تر می شوند .

خب، بابا جان عزیز علاقه ی بسیار شدیدی به لوازم التحریر دارند حتی بیش از من که از این لوازم استفاده می کنم.( باید اضافه کنم خودکار و پاک کن ها و مغز های اتود بالا مال قبلا هست. پایینی ها خرید دیشب )

من نمی گویم، بد است دستش درد نکند اما خب گاهی واقعا تعجبم را بر می انگیزد

مثلا .

همان دیشب که رفتیم کتابفروشی چشم های من کتاب ها را دنبال می کرد

اما بابا جان فقط لوازم التحریر ها را می دیدند و هی به من می گفتند : پاک کن داری؟

+بله

-مغز اتودچی؟

+ بله

-خوکار چی ؟

+بله بابا جان هزار تا .

راهمو کشیدم تا برم که باباجان دوباره منو صدا زدند ،

گفتی از این پاک کن ها نمی خوای دیگه، داری ؟

+بلی

وبعد که از کتاب فروشی در می آیم می بینم که بعلههههه بابا جاااان خریدند

حتی شده  یک دااانه و بعد فریاد من و مامان بلند می شوددد کهههه : خب اخههههه از اینا کهههه داشتیییییممممم

و او این گونه ما را تماشا می کند 

خداییش اگر برایم نمی خرید خوب بود .خودم می دانم لازم نیست شما به من بگوییییدددد چیششش.

خلاصه باید بگویم باباجانم به عمو جانش رفته وهمان روز که برایم ماجرای عمویش را تعریف کرد فهمیدم این علاقه از کجا سرچشمه می گیرد

عمویش در مغازه ی بابا بزرگ  من کار می کردند و ظاهرا آنجا لوازم التحریر هم می آوردند و عموی عزیز گنجینه ای در طبقه ی بالای فروشگاه نگه داری می کرده وکلی از لوازم التحریر که تعداد کمی از آنها دربازار بود را  اعم از :خود نویس پارکر ، خود نویس 6 سر ، خط کش لیرا و.  را در کمد نگه داری می کردند  و حالا باباجان من هم از خریدن پاک کن فابر کاستل سیییرررر نمی شود

البته بیچاره عموی باباجان که آخر سر ناکام هم ماند و شانس نیاورد چرا که یک روز یک احمقی وقتی، جسارتا در طبقه ی بالا رفت دست به آب،شیر را باز گذاشت ،سقف هم طاقت نیاورد و خودش را روی آن کمد عزیز عمو جان خالی کرد و تمام آن وسایل که همچون جان شیرین عموی باباجان بودند نابود شدند و او با این چهره از فروشگاه تا خانه را در حالی که از شدت ناراحتی ماشینش را فراموش کرده بود طی کرد

خلاصه اینکه گاهی خیلی به جانش غر می زنیم ، امیدوارم ما را ببخشد. باید بگم دوسش دارم و ممنونشم

عصر جمعه اتون به خیر

پ.ن: این جمعه هم بدون حضور شما گذشت  بابا جان   یا صاحب امان

بهشت من دل تنگت هستم ...

نامه ای به گذشته ؛ )))))

دلم می خواد تا صبح گریه کنم .

لوازم ,ها ,جان ,هم ,التحریر ,پاک ,لوازم التحریر ,پاک کن ,بابا جان ,کن ها ,ها را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

nilimall قیمت گذاری سیم کارت - قیمت سیم کارت پزشکی صرفا جهت اطلاع من هیچکس نیستم،فقط یک عاشق تنهام. فروشگاه اینترنتی روغن گیاهی آریا نظارت بالینی معرفی بهترین های ایران سریال ایرانی هک اکانت دیگران در clashofclans با دو کلیک